"З кожним ремонтом тротуару, дороги, прибудинкової території, площі, скверу чи іншого об’єкту, наше місто стає доступнішим!
Івано-Франківськ 2023 року - точно доступніший за Івано-Франківськ 2022 року, і в сотні разів став більш доступним і зручним у порівнянні з тим, яким він був 10 років тому. І справа не тільки в тому, що робиться в рази більше об’єктів, а й у підходах до ремонтів і пріоритетах. До прикладу, вулиця Матейка, яка капітально ремонтувалася років 15 тому. Тут досі усе добре і з асфальтом, і з тротуарами, але все дуже погано з доступністю. Тут немає жодного доступного переходу. Точніше є, але зроблені для заїзду автомобілів, але не для пішоходів. Такі були пріоритети, такі були підходи!
Ми це змінили! Усі нові об’єкти, які ремонтуються в Івано-Франківську, в першу чергу робляться зручними для маломобільних груп. І це аксіома!
Чи усюди є доступним Івано-Франківськ? - Ні! Роботи ще дуже багато! Адже ще дуже багато об’єктів потребують реконструкції, капітального чи поточного ремонту.
Щороку Івано-Франківськ стає доступнішим на пару сотень понижень на відремонтованих дорогах, тротуарах, міжбудинкових проїздах, прибудинкових територіях, скверах, площах та інших об’єктах. Також виправляються точково проблеми на вулицях, де не потрібно та/або ми не маємо можливості проводити ремонт комплексний. До прикладу, цього року, запланували понад сотню таких точкових об’єктів по доступності. Півтори десятки вже реалізовано. До прикладу, на вулиці Любомира Гузара та Бельведерській. Ця робота буде продовжуватись на міських обʼєктах і надалі до забезпечення повної їх доступності і доступності Івано-Франківська загалом!" - розповів на своїй сторінці Фейсбук заступник міського голови - директор Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Михайло Смушак.