Оголошено новорічний конкурс "НАЙЦІКАВІША НОВОРІЧНА ІЛЮМІНАЦІЯ"

У час Новорічних та Різдвяних свят вулиці та будівлі Івано-Франківська сяють святковими вогниками та гірляндами, місто наповнюється магією. Багато мешканців та підприємців нашого міста прикрашають будівлі у яких живуть і працюють. 

Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від «Про Івано-Франківську міську відзнаку в сфері благоустрою»  оголошено конкурс за номінацією «Найцікавіша новорічна ілюмінація». Буде  визначено трьох переможців: найцікавіша новорічна ілюмінація приватного будинку, осель в багатоквартирному будинку та споруд комерційного призначення.

За кожною номінацією буде визначено кілька переможців, які нагороджуватимуться  відзнакою в сфері благоустрою та грошовою премією у розмірі: I місце – 3000 грн, II місце – 2000 грн, III місце – 1000 грн для приватних будинків та осель у багатоквартирних будинках та I місце – 5000 грн, II місце – 3000 грн, III місце – 1000 грн для споруд комерційного призначення.

Відзнака надається на конкурсних засадах. Відбір переможців здійснюється на основі оцінок конкурсної комісії та онлайн-голосування мешканців міста у співвідношенні 50/50%

 

Для участі в конкурсі необхідно:

 

Заповнити заявку на участь у конкурсі на адресу голови конкурсної комісії (бланк заявки за наступним посиланням:Заявка на участь в конкурсі);

Зробіти фото, на якому буде чітко видно новорічну ілюмінацію.

 

Заявки та фото на участь у конкурсі слід подавати в Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради (вул. Незалежності, 7, ІV поверх, телефон: 53-22-12 / 067 111 9305) або ж надсилати на електронну адресу Департаменту - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  з поміткою «На конкурс».

 

Календар конкурсу:

Заявки приймаються до 18.01.2019 р.

Оприлюднення та голосування: з 19 по 24 січня

Підсумкове засідання конкурсної комісії: 25 січня

Нагородження переможців: 29 січня

Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради

76000

м. Івано-Франківськ

вул. Незалежності, 7

тел.(03422) 53-22-12

факс: (0342) 55-24-42

e-mail: dkgmvk@ukr.net

Підпишись

Будь вкурсі всіх подій міста

Соціальні мережі

Search